درباره ما !

من ، مرتضی وحدتی از سال 1392 وارد بازار بورس شدم و بعد از کسب مطالعات فراوان و کسب تجربه تصمیم به تاسیس برند بورسانه گرفتم و فعالیت این برند را به عنوان یک مجموعه آموزشی و تحلیلی از سال 1396 آغاز کردم .

رسالت این مجموعه توانمند سازی مردم خوب کشورمان در بازار های مالی جهت کسب سود و جلوگیری از ضرر و زیان آنهاست تا بتوانند در این شرایط نسبتا سخت اقتصادی درآمد و ارامش بیشتر و در نتیجه زندگی شادتری داشته باشند .

   | ماموریت و چشم انداز

  • ما این برند را تشکیل دادیم تا به مردم خوب کشورمان به بهترین شکل در بازار های مالی کمک کنیم .
  • تیم بورسانه تشکیل شده تا با کشف فرصت های اقتصادی، سرمایه گذاری و کسب وکار، مسیری را به مخاطبان نشان دهیم که برازنده آنها باشد. 
  • ماموریت (Mission) : ما می خواهیم هم وطنان عزیزمان را توانمند سازیم تا بتوانند در دنیای پر تلاطم مالی،درآمدی بیشتر و زندگی بهتر و شادتری داشته باشند .
  • چشم انداز(vision) : بورسانه تلاش می کند تا پایان سال 1405 یکی از بزرگترین ، توانمندترین و معتبرترین برند در زمینه سرمایه گذاری در بازار های مالی در ‏سطح بین الملل باشد   
  • با ما در خلق آینده ای بهتر همراه باشید

از سال 1392 ترید در بازار های مالی را شروع کردم 

از سال 1397 مجموعه بورسانه آغاز به کار کرد و با برگزاری دوره های آموزشی مجازی و حضوری بیش از هزاران تحلیلگر را وارد بازار های مالی کرده ایم .

بعد از سالها تجربه در بازار های مالی تصمیم گرفتم سیستم معامله گر اتومات در بازار های مالی را طراحی کنم و بعد از 2 سال برنامه نویسی و طرح ریزی بالاخره به نتیجه رسیدیم و توانستیم اولین سیستم معامله گر خودکار فقط با دسترسی API را ارائه کنیم .

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار